Пошук

Міжнародний конкурс "Торгового центру з готельним блоком Grand Hotel Lviv та конференц-залом"Карантин! Страшне слово)

Але він надав можливості і свої «чарівні копняки». Це наш перший досвід участі в міжнародному конкурсі «Торгового центру з готельним блоком Grand Hotel Lviv та конференц-залом по вул. Дорошенка, 2 у м. Львові». І ми вдячні організаторам contest.com.ua за таку можливість і, звичайно, ми дуже вдячні нашій команді AV architects Oleksandr Vdovychenko Oleksandra Vdovychenko Андрій Петрів Алексей Фаглов Виталий Габуда яка була доформована у переддень карантину.

Ми дуже пишаємося, хоч як би пафосно це не звучало, нашим рішенням всіх поставлених завдань конкурсу. Були суперечки, вранішні обговорення по Zoom, ми змінювали наші рішення, які прийняли напередодні увечері, тому що майже місяць жили цим проектом, засинали і прокидалися обговорюючи ідеї, деталі, рішення. По факту в нас вийшло на цілий номер більше, ніж необхідно за умовами конкурсу, а наш архітектор Oleksandra Vdovychenko просто безмежно закохана в трамвайну зупинку, яка розроблена нами у складі комплексу. Дуже весело було в останній вечір перечитати умови конкурсу та з’ясувати, що зібралось матеріалу на цілий планшет більше, ніж дозволено за умовами конкурсу.

Можливо цей проект поєднав нас як команду, став нашим спільним творчим стартом. Ми вже провели активне обговорення номінованих проектів, наші погляди досить різні та живі, при цьому ми бачили лише наш проект і проекти переможців.

На цьому проекті ми змогли побудувати роботу нашої команди «stay home», тому що ми дотримуємося всіх правил карантину, почати роботу з командою, паралельно пізнаючи одне одного.

Ми не перемогли у конкурсі, але для нас цей досвід став хорошим досвідом та мотивацією. Ми розуміємо, що наш проект є на рівні, і ми розуміємо, наскільки складно для журі було обрати лише 6 проектів із 71. З нетерпінням чекаємо повної інформації по всім проектам, а поки що ділимося нашим командним проектом.

46 переглядів