Office_inside.jpg

Офіс

Бюро архітектури та дизайну AV architects -  проектна компанія, заснована у Києві. Ми здійснюємо проектування будівель і дизайн інтер'єрів будь-якої складності і призначення, від концепції до розробки всіх розділів робочої документації і генерального проектування. Географія нашої діяльності на сьогоднішній день охоплює 7 країн.

Відмінною особливістю нашої компанії є великий досвід у проектуванні медичних закладів. Починаючи з 2015 року ми розробили більше 20 проектів медичних закладів, більша частина з яких реалізована або знаходиться на етапі будівництва. Досвід роботи з медициною дозволив нам зібрати команду з вузько кваліфікованих спеціалістів, яким під силу вирішувати навіть найбільш нестандартні задачі. Серед наших проектів - багатопрофільні клініки, онкологічні, перинатальні, реабілітаційні центри, амбулаторії, лабораторії і навіть кріобанк стовбурових клітин.

Наша команда - це сертифіковані професіонали у сфері архітектурного проектування та інжинірінгу, які допомагають економити та заробляти на будівництві. Ви не платите за помилки, а ми несемо відповідальність за всі проектні рішення відповідно до законодавства.
За 5 років професійної діяльності ми реалізували велику кількість проектів - від малих приватних об'єктів до великих багатофункціональних комплексів. Секрет успіху - поєднання прогресивних ідей з ретельною проробкою деталей.

Наше бюро входить до топ-20 кращих архітектурних бюро України за підсумками Всеукраїнського архітектурного бізнес-рейтингу ArchBusiness 2019.