Ревіталізація заводу "Електроприлад"

тип:

роки:

статус:

площа:

локація:

офіс, рітейл, житло

2020

концепція

46 400 кв. м

вул. Глибочицька, 17, м. Київ

Проект ревіталізації колишнього заводу "Електроприлад" покликаний вдихнути нове життя в територію промзони, яка завдяки своїй локації практично у центрі міста має величезний потенціал. Частина цехів заводу перетворюються на сучасні офісні центри з повним набором супутніх сервісів. В інших цехах влаштовуються апартаменти з обслуговуючими функціями. Таким чином територія трансформується в поліфункціональну точку тяжіння всього району, яка використовується цілодобово. Окремою особливістю проекту є перетворення найбільшого цеху в багатофункціональну споруду з концерт-холом, що вміщує до 2000 осіб, конференц-залами, спортивним комплексом з відкритими спортивними майданчиками на даху.

Територія комплексу закрита для проїзду автомобілів. Для цього створюється багатоповерховий паркінг зі зручним переходом. Але відкривається ще один пішохідний доступ на територію з Глибочицької вулиці, таким чином забезпечується пішохідна доступність комплексу до метро "Лук'янівська".

Найбільший з колишніх цехів заводу перетворюється на багатофункціональну споруду. Всередині створюється концерт-хол на 2000 людей. Для безпечного функціонування вздовж фасадів влаштовуються сходи, які і створюють динаміку самих фасадів. Білий об'єм надбудови - спорткомплекс з відкритими спортивниим майданчиками на даху.

Процес перетворення цеху в багатофункціональний центр з концерт-холом та спорткомплексом.